OTEL MONİ RESORT

otel-moni

Türkiye'nin cennet köşelerinden biri olan Kastamonu, büyük şehirlerin gürültüsünden kaçmak isteyenlerin sığınabilecekleri bir huzur bölgesi, panoramik dağlarıyla, yemyeşil ovalarıyla, zümrüt sahilleriyle, zengin kültürel varlıklarıyla bir çok alternatifler sunan bir tatil beldesidir.

Eski bir yerleşim alanı olduğu bilinen Kastamonu yöresi MÖ.18.yy.da Gas'ların yurdu olmuş, zamanla Hititler, Firigler, Kimmerler, Lidyalı'lar, Pers'ler, Pontuslular, Romalılar ve Bizanslıların yönetimine geçmiştir. Romalıların bu yörede kurduğu Paflagonia isimli eyaletin merkezi olan pompei-polis höyüğü bugünkü Taşköprü ilçesinde bulunmaktadır. Bizans hanedanı komenoslar tarafından yapılan ve Kastamonu şehrinin tarihsel çekirdeğini oluşturan Kastamonu kalesi görkemli görüntüsüyle ziyaretçileri asırlardır selamlamaktadır.

Saygıdeğer Misafirlerimiz,
04 Haziran 2013 tarihinde modern ve minimal tarzda yenilerek açılan otelimiz; 6 suite 14 standart olmak üzere toplam 20 rahat ve konforlu odaları ile konaklama hizmeti vermekte olup;
Konaklama odalarımız da 82 inç LCD Televizyon, Telefon, Mini Bar, Emanet kasası, Fön Makinası, Terlik ve Buklet malzemeleri mevcuttur.
Odalar ve otelin heryerinde Wireless ücretsizdir.
Ücretsiz Oto Park, Vale ve 24 Saat Resepsiyon hizmeti verilir.
Çamaşırhane ve Kuru Temizleme servisimiz mevcuttur.

Kastamonu otel ve Kastamonu Konaklama konusunda lüks bir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Visit lbetting.co.uk how to sing-up at ladbrokes